Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
masz prace na umowe wez kredyt i splac to
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
[b][b]JanuszRybak napisał:
Pomozcie mi bo nie wiem co zrobic.
Ostatnio wracalem z urodzin kolegi, mam auto na pl blachach, w norwegii pracuje od 1,5 roku i od tamtej pory jezdze na pl blachach i jak do tej pory nie bylo zadnych problemow. jednak 2 tyg temu zostalem zatrzymany przez policje , o godz ok 23 jak wracalem od kolegi z urodzin, w dodatku zabrali mi prawko bo mialem 1 promil w wydychanym powietrzu. uwazam jednak ze to niemozliwe bo wypilem tylko 3 piwa.

kara jaka na mnie nalozono to 150 tys koron, teraz pytanie jak sie z tego wyplatac?
wiem ze to glupie ale moze udalo by sie np zrzec prawa wlasnosci do auta i tym samym anulowano by mi ta kare?
a druga sprawa dotyczy testu trzezwosci, nie mozliwe zebym tyle mial, mam za swiadkow kolegow ktorzy potwierdza ile wypilem , no i na moje szczescie zachowalem paragon z kiwi ze kupilem 3 piwa, nei wiem czy bylby to wystarczajacy dowod w sadzie, z tego co wiem to w norwegii mozna miec max 0,7 promila , blagam o pomoc
a od kiedy to w Norwegii jest dopuszczalne 0,7
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok